Zadzwoń do nas

+48 512 557 707

  17 226 27 30

 Napisz do nas

kontakt@ortousg.pl

 

O OrtoUsg

Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom kompleksowej opieki specjalistycznej i rehabilitacyjnej. Nasza kadra każdego dnia wkłada wiele wysiłku aby przywrócić Państwu zdrowie i komfort życia.

Diagnostyka USG mięśni i USG stawów pozwala na dokładne zlokalizowanie problemu i szybkie postawienie trafnej diagnozy, co znacznie skraca czas leczenia.

Uzupełniając dziedzinę ortopedii rehabilitacją jesteśmy w stanie zredukować dyskomfort, oraz ograniczenia ruchowe, a co za tym idzie, nasi Pacjenci mogą szybciej wrócić do zdrowia i pełnej sprawności.

Kompleksowość to również dostęp do specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Dążymy do tego, aby w naszym Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnym OrtoUSG mieli Państwo dostęp do specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Z myślą o jak największej skuteczności naszych porad i wykonywanych zabiegów, w trosce o dobro naszych pacjentów wyposażyliśmy przychodnie w nowoczesny sprzęt zapewniając kompleksową opiekę. Pomieszczenia są przestronne i w pełni przystosowane do przyjęcia pacjenta w komfortowej i miłej atmosferze, a personel dokłada wszelkich starań żeby wszyscy nasi Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie.

Jako zespół specjalistów, który wykorzystując zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, służymy Państwu pomocą i pełnym zaangażowaniem.

 

Zapraszamy

Konrad Grabarek 
Michał Tymszan