O nas

Centrum  Leczniczo – Rehabilitacyjne OrtoUsg rozpoczęło swą działalność w maju 2018 r. W tamtym czasie zespół składał się z założycieli firmy, czyli Konrada Grabarka i Michała  Tymszana.

Jesteśmy lekarzami specjalistami ortopedii i traumatologii, a nasza znajomość trwa od czasów studiów i przerodziła się we współpracę na gruncie zawodowym, której owocem jest OrtoUsg.

Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom kompleksowej opieki specjalistycznej i rehabilitacyjnej. Nasza kadra każdego dnia wkłada wiele wysiłku, aby przywrócić Państwu zdrowie i komfort życia.

Uzupełniając dziedzinę ortopedii rehabilitacją jesteśmy w stanie zredukować dyskomfort oraz ograniczenia ruchowe, a co za tym idzie, nasi Pacjenci mogą szybciej wrócić do zdrowia i pełnej sprawności.

Kompleksowość to również dostęp do specjalistów z innych dziedzin medycyny, takich jak neurologia, kardiologia, urologia, fizjoterapia i diagnostyka USG czyli ultrasonografia.

Z myślą o jak największej skuteczności naszych porad i wykonywanych zabiegów, w trosce o dobro naszych pacjentów wyposażyliśmy przychodnię w nowoczesny sprzęt zapewniając kompleksową opiekę. Pomieszczenia są przestronne i w pełni przystosowane do przyjęcia pacjenta w komfortowej i miłej atmosferze, a personel dokłada wszelkich starań żeby wszyscy nasi Pacjenci czuli się u nas bezpiecznie.
Jako zespół specjalistów, który wykorzystując zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, służymy Państwu pomocą i pełnym zaangażowaniem.
 

 

Nasze gabinety

Napisz do nas

 

Dane kontaktowe

 

Rejestracja czynna w godzinach od 10:00 - 19:00

al. prof. Adama Krzyżanowskiego 11
35-329 Rzeszów

tel. 512 557 707
     17 226 27 30

e-mail: kontakt@ortousg.pl

Zobacz też